AMORTIZOR PORTBAGAJ VW Passat sedan 2005-, 33482

  • Cod produs: 33482
  • Disponibilitate: Stoc Furnizor
  • Producator: FLANK
  • 42,00 Lei

Doriti sa aflati mai multe informatii despre acest produs? Va stam la dispozitie!
vodafone0723.357.711 orange0754.781.862
cosmote0762.141.111 emailoffice@auto100.ro
0762.141.111
Comanda rapida
Vrei sa comanzi doar acest produs rapid fara sa te inregistrezi?

AMORTIZOR PORTBAGAJ VW Passat 2005-, 33482

Caroserie sedan/limuzina

Continut 1 bucata

Lungime [mm]: 375
Cursa [mm]: 145
Forta de ejectare [N]: 390

Producator Model Din anul Pana in anul CC KW CP Combustibil Corp
VW PASSAT (3C2) 1.4 TSI 2007/05 2010/07 1390 90 122 benzina limuzina
VW PASSAT (3C2) 1.4 TSI EcoFuel 2009/01 2010/07 1390 110 150 Gaz limuzina
VW PASSAT (3C2) 1.6 2005/05 2010/07 1595 75 102 benzina limuzina
VW PASSAT (3C2) 1.6 FSI 2005/03 2008/06 1598 85 115 benzina limuzina
VW PASSAT (3C2) 1.6 TDI 2009/08 2010/07 1598 77 105 motor diesel limuzina
VW PASSAT (3C2) 1.8 TSI 2007/05 2010/07 1798 118 160 benzina limuzina
VW PASSAT (3C2) 1.8 TSI 2009/11 2010/07 1798 112 152 benzina limuzina
VW PASSAT (3C2) 1.9 TDI 2005/03 2010/07 1896 77 105 motor diesel limuzina
VW PASSAT (3C2) 2.0 BlueTDI 2009/01 2010/11 1968 105 143 motor diesel limuzina
VW PASSAT (3C2) 2.0 FSI 2005/03 2010/07 1984 110 150 benzina limuzina
VW PASSAT (3C2) 2.0 FSI 2005/07 2010/07 1984 147 200 benzina limuzina
VW PASSAT (3C2) 2.0 FSI 2007/08 2010/07 1984 125 170 benzina limuzina
VW PASSAT (3C2) 2.0 FSI 4motion 2005/09 2010/07 1984 110 150 benzina limuzina
VW PASSAT (3C2) 2.0 TDI 2005/08 2010/07 1968 125 170 motor diesel limuzina
VW PASSAT (3C2) 2.0 TDI 2005/03 2009/05 1968 103 140 motor diesel limuzina
VW PASSAT (3C2) 2.0 TDI 2005/08 2006/07 1968 90 122 motor diesel limuzina
VW PASSAT (3C2) 2.0 TDI 2005/08 2009/05 1968 120 163 motor diesel limuzina
VW PASSAT (3C2) 2.0 TDI 2005/03 2010/11 1968 100 136 motor diesel limuzina
VW PASSAT (3C2) 2.0 TDI 2005/11 2007/05 1968 88 120 motor diesel limuzina
VW PASSAT (3C2) 2.0 TDI 2008/11 2010/07 1968 81 110 motor diesel limuzina
VW PASSAT (3C2) 2.0 TDI 16V 2005/03 2010/07 1968 103 140 motor diesel limuzina
VW PASSAT (3C2) 2.0 TDI 16V 4motion 2005/03 2010/08 1968 103 140 motor diesel limuzina
VW PASSAT (3C2) 2.0 TDI 4motion 2005/03 2009/05 1968 103 140 motor diesel limuzina
VW PASSAT (3C2) 2.0 TDI 4motion 2009/05 2010/07 1968 125 170 motor diesel limuzina
VW PASSAT (3C2) 3.2 FSI 4motion 2005/11 2010/07 3168 184 250 benzina limuzina
VW PASSAT (3C2) 3.6 R36 4motion 2007/04 2010/07 3597 220 300 benzina limuzina

 

Coduri echivalente
 
VW 3C5 827 550 A  
VW 3C5 827 550 B  
VW 3C5 827 550 C  
AKRON-MALÒ 127465  
BUGIAD BGS11072  
DELPHI GS10544  
DOGA 2035513  
FEBI BILSTEIN 31640  
FERRON 1395  
JOHNS 95 50 95-91  
JP GROUP 1181209200  
JP GROUP 1181209209  
KAGER 89-0671  
KILEN 466059  
KLOKKERHOLM 95407100  
KSH EUROPE 1840.0040111  
KSH EUROPE 1840.0050032  
LESJÖFORS 8195059  
MAGNETI MARELLI 430719089500  
METZGER 2110530  
MEYLE 140 910 0034  
MONROE ML5830  
OPTIMAL AG-40109  
QUINTON HAZELL QTS828130  
ROC GS1225  
STABILUS 016425  
STABILUS 034753  
STABILUS 0366VS  
STABILUS 2491YR  
STABILUS 8663YN  
STABILUS 8663ZN  
STABILUS 9494TU  
STABILUS 9528UE  
SWAG 30 93 1640  
TOPRAN 115 184  
TRISCAN 8710 29271  
VAICO V10-1950  



NOTA: Fotografia prezentata are caracter informativ si poate contine accesorii ce nu sunt incluse in pachetul standard al produsului sau pot exista diferente intre aceasta si produsul din magazin. Specificatiile tehnice sunt informative, pot fi schimbate fara instiintare prealabila si nu constituie obligativitate contractuala. Ne straduim sa oferim informatii cat mai exacte. Cu toate acestea este posibil ca unele specificatii sa le fi omis, sa nu ne fie cunoscute sau pot contine erori de operare. Va stam oricand la dispozitie pentru eventuale clarificari.

Scrie un review

Spune-ne daca iti place sau nu ce ti-ai luat. Se ridica la nivelul asteptarilor tale? Esti multumit de raportul calitate pret? Daca ai recomanda si altora produsul.
    Nu recomand           Excelent
forum auto Comenteaza pe FORUM despre produsul AMORTIZOR PORTBAGAJ VW Passat sedan 2005-, 33482

Produse din aceeasi categorie