Set placute frana TRW GDB1525

  • Cod produs: 61035
  • Disponibilitate: Stoc Furnizor
  • Producator: TRW
  • 107,00 Lei

Doriti sa aflati mai multe informatii despre acest produs? Va stam la dispozitie!
vodafone0723.357.711 orange0754.781.862
cosmote0762.141.111 emailoffice@auto100.ro
0762.141.111
Comanda rapida
Vrei sa comanzi doar acest produs rapid fara sa te inregistrezi?

Set placute frana TRW GDB1525

  • Înaltime [mm]: 51,9 mm
  • Articol extins/Info extins 2: cu suruburi etrier
  • Articol extins/Info extins: cu acceasorii
  • Lungime [mm]: 115,9 mm
  • Grosime [mm]: 16,8 mm
  • Restrictiile producatorului: BOSCH
  • Contact indicator uzura: cu avertizare acustica uzura
  • Aprobare: E9 90R 01120/219
Coduri echivalente
 
Brand Cod Observatii
MEYLE 0252355717  
MEYLE 0252355717PD  
LPR 05P897  
METZGER 077700  
REMSA 077700  
REMSA 077710  
BOSCH 0986424671  
BOSCH 0986424683  
BOSCH 0986494046  
BOSCH 0986AB2920  
BOSCH 0986AB3913  
BOSCH 0986TB2383  
BOSCH 0986TB2820  
FORD 1121895  
FORD 1126719  
FORD 1126959  
FORD 1130120  
FORD 1152316  
FEBI BILSTEIN 116080  
FORD 1204845  
FORD 1207104  
E.T.F. 120927  
FORD 1219892  
FORD 1219894  
FORD 1219897  
OPTIMAL 12249  
OPTIMAL 12250  
FORD 1227108  
ATE 13046039882  
ATE 13047039882  
FORD 1522070  
FEBI BILSTEIN 16426  
ICER 181381  
ICER 181381701  
ICER 181682  
ICER 181682701  
FORD 1S712M008AD  
FORD 1S712M008BC  
METELLI 2203190  
METELLI 2206770  
NK 222554  
sbs 222554  
TEXTAR 2355701  
TEXTAR 2355702  
TEXTAR 2355705  
ZIMMERMANN 235571701  
TEXTAR 2355717214  
TEXTAR 2426001  
LEMFÖRDER 26464  
TOPRAN 301959  
TOPRAN 302051  
TRUSTING 3280  
fri.tech. 3280  
SPIDAN 32898  
SPIDAN 32965  
MAGNETI MARELLI 363702161310  
A.B.S. 37254  
A.B.S. 37254OE  
SWAG 50916426  
BENDIX 573012B  
JURID 573012J  
BENDIX 573120B  
JURID 573120J  
BENDIX 573320B  
JURID 573320J  
VALEO 597339  
VALEO 597392  
VALEO 598434  
VALEO 598527  
GIRLING 6115254  
MAPCO 6602  
ROULUNDS RUBBER 684681  
QH Benelux 7339  
QH Benelux 7534  
PEX 7564  
PEX 7564S  
RENAULT 7701207187  
REMSA 77700  
REMSA 77710  
TRISCAN 811010546  
TRISCAN 811016006  
KAWE 81440  
ROULUNDS RUBBER 815381  
KAWE 81598  
RENAULT 8671016712  
HERZOG GERMANY 887254  
HELLA 8DB355009081  
HELLA 8DB355012191  
HELLA 8DB355012211  
ACDelco AC684681D  
BLUE PRINT ADJ134236  
FTE BL1790A3  
FTE BL1968A3  
QUINTON HAZELL BP1282  
JAGUAR C2S12439  
JAGUAR C2S12649  
JAGUAR C2S17362  
JAGUAR C2S20893  
JAGUAR C2S33408  
JAGUAR C2S52080  
RUVILLE D00013200  
BOSCH F03B150316  
FIRST LINE FBP3525  
NECTO FD6844A  
NECTO FD6878A  
NECTO FD6878N  
FERODO FDB1380  
FERODO FDB1416  
FERODO FQT1416  
FERODO FSL1416  
DELPHI LP1505  
DELPHI LP1682  
DELPHI LP1725  
MINTEX MDB2081  
MINTEX MDB2279  
MINTEX MDB2691  
MINTEX MDB2746  
MINTEX MDK0188  
BREMBO P24059  
BREMBO P68028  
APEC braking PAD1175  
RAMEDER T0610136  
RAMEDER T0610158  
PAGID T1211  
PAGID T1534  
PAGID T1538  
FERODO TAR1416  
VAICO V258110  
PREMIERE FPF.120  
Cod Unic 141015  
TRW GDB1525DTE  
Brake ENGINEERING PA1597  
TEXTAR 89007100  
FTE BL2483B1  
BORG & BECK BBP1707  
BORG & BECK BBP1892  
METZGER 1170096  
MAGNETI MARELLI 323700025100  
MAGNETI MARELLI 363916060613  
MAGNETI MARELLI 600000098390  
APEC braking PAD1295  
FENOX BP43045  
FREMAX FBP-1197  
HELLA PAGID 8DB 355 009-081  
HELLA PAGID 8DB 355 012-211  
JP GROUP 1563700210  
JP GROUP 1563700219  
KAWE 810057  
VILLAR 626.0897  
SIMER 798  
RAICAM RA.0836.0  
MASTER-SPORT 13046039882N-SET-MS  
COMLINE ADB01517  
COMLINE CBP01517  
STOP 573012S  
ASHUKI 137-538A  
VEMA K629000  
GALFER B1.G102-0563.2  
ABE C2G008ABE  
BSG BSG 30-200-027  
WEEN 151-1218  
WAGNER WBP23557B  
DJ PARTS BP1701  
PROTECHNIC PRP0151  
STELLOX 788 010L-SX  
STELLOX 788 010-SX  
LYNXauto BD-3007  
PROCODIS FRANCE PF1259  
NiBK PN0194  
SAMKO 5SP897  
BSF 10581  
BSF 10724  
BREMSI BP2927  
KEY PARTS KBP1707  
FIT FP0911  
TRUSTING 328.0  
REMSA 0777.00  
REMSA 0777.10  
EBERSPÄCHER 12_249  
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 19.35.018  
VALEO 301434  
TOPRAN 301 434  
MIRAGLIO 30/1434  
VALEO 872557  
 
Producator Model Din anul Pana in anul CC KW CP Combustibil Corp
CHANGAN (CHANA) CHANGAN CM8 microbus 1.3 2001/06   1310 60 82 benzina microbus
CHANGAN (CHANA) CHANGAN CM8 microbus 1.6 2003/11   1590 72 98 benzina microbus
CHANGAN (CHANA) CHANGAN CM8 MPV 1.3 2001/06   1310 60 82 benzina microbus
CHANGAN (CHANA) CHANGAN CM8 MPV 1.6 2003/11   1590 72 98 benzina microbus
CHANGAN (CHANA) CHANGAN LEIMENG 1.0 2004/01 2006/12 1012 39 53 benzina microbus
CHANGAN (CHANA) CHANGAN LEIMENG 1.3 2004/02 2006/12 1310 61 83 benzina microbus
FORD (CHANGAN) FORD CHANG MONDEO 2.0 2003/05   1999 105 141 benzina limuzina
FORD (CHANGAN) FORD CHANG MONDEO 2.5 2003/05   2495 127 170 benzina limuzina
FORD FORD MONDEO III (B5Y) 1.8 16V 2000/11 2007/08 1798 81 110 benzina hatchback
FORD FORD MONDEO III (B5Y) 1.8 16V 2000/11 2007/08 1798 92 125 benzina hatchback
FORD FORD MONDEO III (B5Y) 1.8 SCi 2003/06 2007/08 1798 96 130 benzina hatchback
FORD FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 16V 2000/11 2007/08 1999 107 146 benzina hatchback
FORD FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 16V DI / TDDi / TDCi 2000/11 2007/08 1998 66 90 motor diesel hatchback
FORD FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 16V TDDi / TDCi 2000/11 2007/08 1998 85 115 motor diesel hatchback
FORD FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 TDCi 2001/10 2007/08 1998 96 130 motor diesel hatchback
FORD FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 TDCi 2003/02 2005/06 1998 92 125 motor diesel hatchback
FORD FORD MONDEO III (B5Y) 2.5 V6 24V 2000/11 2007/08 2495 125 170 benzina hatchback
FORD FORD MONDEO III (B5Y) ST220 2002/04 2007/08 2967 166 226 benzina hatchback
FORD FORD MONDEO III Clipper (BWY) 1.8 16V 2000/11 2007/08 1798 81 110 benzina combi
FORD FORD MONDEO III Clipper (BWY) 1.8 16V 2000/11 2007/08 1798 92 125 benzina combi
FORD FORD MONDEO III Clipper (BWY) 1.8 SCi 2003/06 2007/08 1798 96 130 benzina combi
FORD FORD MONDEO III Clipper (BWY) 2.0 16V 2000/11 2007/08 1999 107 146 benzina combi
FORD FORD MONDEO III Clipper (BWY) 2.0 16V DI / TDDi / TDCi 2000/11 2007/08 1998 66 90 motor diesel combi
FORD FORD MONDEO III Clipper (BWY) 2.0 16V TDDi / TDCi 2000/11 2007/08 1998 85 115 motor diesel combi
FORD FORD MONDEO III Clipper (BWY) 2.0 TDCi 2001/10 2007/08 1998 96 130 motor diesel combi
FORD FORD MONDEO III Clipper (BWY) 2.5 V6 24V 2000/11 2007/08 2495 125 170 benzina combi
FORD FORD MONDEO III Clipper (BWY) ST220 2002/04 2007/08 2967 166 226 benzina combi
FORD FORD MONDEO III combi (BWY) 1.8 16V 2000/11 2007/08 1798 81 110 benzina combi
FORD FORD MONDEO III combi (BWY) 1.8 16V 2000/11 2007/08 1798 92 125 benzina combi
FORD FORD MONDEO III combi (BWY) 1.8 SCi 2003/06 2007/08 1798 96 130 benzina combi
FORD FORD MONDEO III combi (BWY) 2.0 16V 2000/11 2007/08 1999 107 146 benzina combi
FORD FORD MONDEO III combi (BWY) 2.0 16V DI / TDDi / TDCi 2000/11 2007/08 1998 66 90 motor diesel combi
FORD FORD MONDEO III combi (BWY) 2.0 16V TDDi / TDCi 2000/11 2007/08 1998 85 115 motor diesel combi
FORD FORD MONDEO III combi (BWY) 2.0 TDCi 2001/10 2007/08 1998 96 130 motor diesel combi
FORD FORD MONDEO III combi (BWY) 2.5 V6 24V 2000/11 2007/08 2495 125 170 benzina combi
FORD FORD MONDEO III combi (BWY) ST220 2002/04 2007/08 2967 166 226 benzina combi
FORD FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 1.8 16V 2000/11 2007/08 1798 81 110 benzina limuzina
FORD FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 1.8 16V 2000/11 2007/08 1798 92 125 benzina limuzina
FORD FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 1.8 SCi 2003/06 2007/08 1798 96 130 benzina limuzina
FORD FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 2.0 16V 2000/11 2007/08 1999 107 146 benzina limuzina
FORD FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 2.0 16V DI / TDDi / TDCi 2000/11 2007/08 1998 66 90 motor diesel limuzina
FORD FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 2.0 16V TDDi / TDCi 2000/11 2007/08 1998 85 115 motor diesel limuzina
FORD FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 2.0 TDCi 2001/10 2007/08 1998 96 130 motor diesel limuzina
FORD FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 2.5 V6 2000/10 2007/03 2451 125 170 benzina limuzina
FORD FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 2.5 V6 24V 2000/11 2007/08 2495 125 170 benzina limuzina
FORD FORD MONDEO III limuzina (B4Y) ST220 2002/04 2007/08 2967 166 226 benzina limuzina
FORD FORD MONDEO Mk III (B5Y) 1.8 16V 2000/11 2007/08 1798 81 110 benzina hatchback
FORD FORD MONDEO Mk III (B5Y) 1.8 16V 2000/11 2007/08 1798 92 125 benzina hatchback
FORD FORD MONDEO Mk III (B5Y) 1.8 SCi 2003/06 2007/08 1798 96 130 benzina hatchback
FORD FORD MONDEO Mk III (B5Y) 2.0 16V 2000/11 2007/08 1999 107 146 benzina hatchback
FORD FORD MONDEO Mk III (B5Y) 2.0 16V DI / TDDi / TDCi 2000/11 2007/08 1998 66 90 motor diesel hatchback
FORD FORD MONDEO Mk III (B5Y) 2.0 16V TDDi / TDCi 2000/11 2007/08 1998 85 115 motor diesel hatchback
FORD FORD MONDEO Mk III (B5Y) 2.0 TDCi 2001/10 2007/08 1998 96 130 motor diesel hatchback
FORD FORD MONDEO Mk III (B5Y) 2.0 TDCi 2003/02 2005/06 1998 92 125 motor diesel hatchback
FORD FORD MONDEO Mk III (B5Y) 2.5 V6 24V 2000/11 2007/08 2495 125 170 benzina hatchback
FORD FORD MONDEO Mk III (B5Y) ST220 2002/04 2007/08 2967 166 226 benzina hatchback
FORD FORD MONDEO Mk III combi (BWY) 1.8 16V 2000/11 2007/08 1798 81 110 benzina combi
FORD FORD MONDEO Mk III combi (BWY) 1.8 16V 2000/11 2007/08 1798 92 125 benzina combi
FORD FORD MONDEO Mk III combi (BWY) 1.8 SCi 2003/06 2007/08 1798 96 130 benzina combi
FORD FORD MONDEO Mk III combi (BWY) 2.0 16V 2000/11 2007/08 1999 107 146 benzina combi
FORD FORD MONDEO Mk III combi (BWY) 2.0 16V DI / TDDi / TDCi 2000/11 2007/08 1998 66 90 motor diesel combi
FORD FORD MONDEO Mk III combi (BWY) 2.0 16V TDDi / TDCi 2000/11 2007/08 1998 85 115 motor diesel combi
FORD FORD MONDEO Mk III combi (BWY) 2.0 TDCi 2001/10 2007/08 1998 96 130 motor diesel combi
FORD FORD MONDEO Mk III combi (BWY) 2.5 V6 24V 2000/11 2007/08 2495 125 170 benzina combi
FORD FORD MONDEO Mk III combi (BWY) ST220 2002/04 2007/08 2967 166 226 benzina combi
FORD FORD MONDEO Mk III limuzina (B4Y) 1.8 16V 2000/11 2007/08 1798 81 110 benzina limuzina
FORD FORD MONDEO Mk III limuzina (B4Y) 1.8 16V 2000/11 2007/08 1798 92 125 benzina limuzina
FORD FORD MONDEO Mk III limuzina (B4Y) 1.8 SCi 2003/06 2007/08 1798 96 130 benzina limuzina
FORD FORD MONDEO Mk III limuzina (B4Y) 2.0 16V 2000/11 2007/08 1999 107 146 benzina limuzina
FORD FORD MONDEO Mk III limuzina (B4Y) 2.0 16V DI / TDDi / TDCi 2000/11 2007/08 1998 66 90 motor diesel limuzina
FORD FORD MONDEO Mk III limuzina (B4Y) 2.0 16V TDDi / TDCi 2000/11 2007/08 1998 85 115 motor diesel limuzina
FORD FORD MONDEO Mk III limuzina (B4Y) 2.0 TDCi 2001/10 2007/08 1998 96 130 motor diesel limuzina
FORD FORD MONDEO Mk III limuzina (B4Y) 2.5 V6 2000/10 2007/03 2451 125 170 benzina limuzina
FORD FORD MONDEO Mk III limuzina (B4Y) 2.5 V6 24V 2000/11 2007/08 2495 125 170 benzina limuzina
FORD FORD MONDEO Mk III limuzina (B4Y) ST220 2002/04 2007/08 2967 166 226 benzina limuzina
FORD AUSTRALIA FORDA MONDEO hatchback (HE) 2.0 2000/02 2001/04 1988 94 128 benzina hatchback
FORD AUSTRALIA FORDA MONDEO limuzina (HE) 2.0 2000/02 2001/04 1988 94 128 benzina limuzina
JAGUAR JAGUA X-TYPE (CF1) 2.0 D 2003/07 2009/11 1998 96 130 motor diesel limuzina
JAGUAR JAGUA X-TYPE (CF1) 2.0 V6 2002/03 2005/10 2099 115 156 benzina limuzina
JAGUAR JAGUA X-TYPE (CF1) 2.2 D 2005/10 2009/11 2198 110 150 motor diesel limuzina
JAGUAR JAGUA X-TYPE (CF1) 2.2 D 2005/10 2009/11 2198 114 155 motor diesel limuzina
JAGUAR JAGUA X-TYPE (CF1) 2.2 D 2007/01 2009/11 2198 107 146 motor diesel limuzina
JAGUAR JAGUA X-TYPE (CF1) 2.5 V6 tractiune integrala 2001/06 2009/11 2495 144 196 benzina limuzina
JAGUAR JAGUA X-TYPE (CF1) 3.0 tractiune integrala 2002/09 2008/12 2999 169 230 benzina limuzina
JAGUAR JAGUA X-TYPE (CF1) 3.0 V6 tractiune integrala 2001/06 2007/11 2967 169 230 benzina limuzina
JAGUAR JAGUA X-TYPE (CF1) V6 2001/06 2009/11 2495 144 196 benzina limuzina
JAGUAR JAGUA X-TYPE (CF1) V6 2001/06 2007/11 2967 169 230 benzina limuzina
JAGUAR JAGUA X-TYPE Estate 2.0 D 2004/02 2009/12 1998 96 130 motor diesel combi
JAGUAR JAGUA X-TYPE Estate 2.0 V6 2003/11 2009/03 2099 115 156 benzina combi
JAGUAR JAGUA X-TYPE Estate 2.2 D 2005/10 2009/12 2198 110 150 motor diesel combi
JAGUAR JAGUA X-TYPE Estate 2.2 D 2005/10 2009/12 2198 114 155 motor diesel combi
JAGUAR JAGUA X-TYPE Estate 2.2 D 2007/01 2009/12 2198 107 146 motor diesel combi
JAGUAR JAGUA X-TYPE Estate 2.5 2004/02 2009/12 2495 144 196 benzina combi
JAGUAR JAGUA X-TYPE Estate 3.0 2004/02 2009/12 2967 169 230 benzina combi
JAGUAR JAGUA X-TYPE limuzina (CF1) 2.0 D 2003/07 2009/11 1998 96 130 motor diesel limuzina
JAGUAR JAGUA X-TYPE limuzina (CF1) 2.0 V6 2002/03 2005/10 2099 115 156 benzina limuzina
JAGUAR JAGUA X-TYPE limuzina (CF1) 2.2 D 2005/10 2009/11 2198 110 150 motor diesel limuzina
JAGUAR JAGUA X-TYPE limuzina (CF1) 2.2 D 2005/10 2009/11 2198 114 155 motor diesel limuzina
JAGUAR JAGUA X-TYPE limuzina (CF1) 2.2 D 2007/01 2009/11 2198 107 146 motor diesel limuzina
JAGUAR JAGUA X-TYPE limuzina (CF1) 2.5 V6 tractiune integrala 2001/06 2009/11 2495 144 196 benzina limuzina
JAGUAR JAGUA X-TYPE limuzina (CF1) 3.0 tractiune integrala 2002/09 2008/12 2999 169 230 benzina limuzina
JAGUAR JAGUA X-TYPE limuzina (CF1) 3.0 V6 tractiune integrala 2001/06 2007/11 2967 169 230 benzina limuzina
RENAULT RENAU KANGOO (KC0/1_) 1.6 16V 4x4 (KC0P, KC0S, KC0L) 2001/10   1598 70 95 benzina microbus
RENAULT RENAU KANGOO (KC0/1_) 1.9 dCi 4x4 2003/10   1870 62 84 motor diesel microbus
RENAULT RENAU KANGOO (KC0/1_) 1.9 dCi 4x4 (KC0V) 2001/10   1870 59 80 motor diesel microbus
RENAULT RENAU KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC08, FC09) 2003/04   1461 60 82 motor diesel caroserie
RENAULT RENAU KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC1G) 2005/06   1461 62 84 motor diesel caroserie
RENAULT RENAU KANGOO Express (FC0/1_) 1.6 16V 2001/10   1598 70 95 benzina caroserie
RENAULT RENAU KANGOO Express (FC0/1_) 1.6 16V 4x4 (FC0L, FC0P, FC0S) 2001/10   1598 70 95 benzina caroserie
RENAULT RENAU KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 dCi (FC0V) 2003/07   1870 62 84 motor diesel caroserie
RENAULT RENAU KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 dCi 4x4 (FC0V) 2001/10   1870 59 80 motor diesel caroserie
RENAULT RENAU KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 dCi 4x4 (FC0V) 2003/07   1870 62 84 motor diesel caroserie
RENAULT RENAU KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 dTi (FC0U) 2000/02   1870 59 80 motor diesel caroserie
RENAULT RENAU KANGOO Rapid (FC0/1_) 1.5 dCi (FC08, FC09) 2003/04   1461 60 82 motor diesel caroserie
RENAULT RENAU KANGOO Rapid (FC0/1_) 1.5 dCi (FC1G) 2005/06   1461 62 84 motor diesel caroserie
RENAULT RENAU KANGOO Rapid (FC0/1_) 1.6 16V 2001/10   1598 70 95 benzina caroserie
RENAULT RENAU KANGOO Rapid (FC0/1_) 1.6 16V 4x4 (FC0L, FC0P, FC0S) 2001/10   1598 70 95 benzina caroserie
RENAULT RENAU KANGOO Rapid (FC0/1_) 1.9 dCi (FC0V) 2003/07   1870 62 84 motor diesel caroserie
RENAULT RENAU KANGOO Rapid (FC0/1_) 1.9 dCi 4x4 (FC0V) 2001/10   1870 59 80 motor diesel caroserie
RENAULT RENAU KANGOO Rapid (FC0/1_) 1.9 dCi 4x4 (FC0V) 2003/07   1870 62 84 motor diesel caroserie
RENAULT RENAU KANGOO Rapid (FC0/1_) 1.9 dTi (FC0U) 2000/02   1870 59 80 motor diesel caroserie



NOTA: Fotografia prezentata are caracter informativ si poate contine accesorii ce nu sunt incluse in pachetul standard al produsului sau pot exista diferente intre aceasta si produsul din magazin. Specificatiile tehnice sunt informative, pot fi schimbate fara instiintare prealabila si nu constituie obligativitate contractuala. Ne straduim sa oferim informatii cat mai exacte. Cu toate acestea este posibil ca unele specificatii sa le fi omis, sa nu ne fie cunoscute sau pot contine erori de operare. Va stam oricand la dispozitie pentru eventuale clarificari.

Scrie un review

Spune-ne daca iti place sau nu ce ti-ai luat. Se ridica la nivelul asteptarilor tale? Esti multumit de raportul calitate pret? Daca ai recomanda si altora produsul.
    Nu recomand           Excelent
forum auto Comenteaza pe FORUM despre produsul Set placute frana TRW GDB1525

Produse din aceeasi categorie

Logan Toba finala

155,00 Lei